Deck Bakımı – DECK CİLASI

Deck Bakımı – DECK CİLASI

Uzay Ahşap: DeCK BAKIMI-DECK CİLASI

Deck bakımı-DECK CİLASI konusunda uzmanlığımız ve deneyimimizle İstanbul’un TÜM bölgesinde hizmet vermekteyiz. Deck kelimesi, özellikle eski gemilerin güverte bölümlerinde güneşe ve olumsuz hava koşullarına dayanıklılık sağlamak için çam ağacının belirli türlerini ve tropikal ağaçları, özellikle de ireko ve sapelli ağaçlarını içerir. Günümüzde, deckler özellikle havuz kenarlarında ve plaj iskelelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır, Bunun sebebi deck parkelerin olumsuz hava şartlarına daha dayanıklı oldugundan, plaj duşları,iskele ve havuz kenarlarında tercih edilmektedir.

Deck bakımı, uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Deckin ömrünü uzatmak için, uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmeyen bakım işlemlerinden kaçınılmalıdır. Ahşabın doğru ürün ve uygulama yöntemleriyle bakımı, kaliteli bir deck için temel unsurdur. Kalın zımpara kullanımı sakıncalıdır; bu nedenle, deck bakımında ince zımpara tercih edilmelidir. Ayrıca, doğru yağ seçimi, ahşabın olumsuz hava koşullarına karşı korunmasına yardımcı olarak deckin ömrünü uzatır.

Uzay Ahşap olarak, yılların deneyimiyle İstanbul’un birçok bölgesinde deck bakımlarınızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Öncelikle zemin incelemesi yaparak gerekli tadilat işlemlerini belirleriz ve ardından deck bakımını profesyonel bir şekilde uygularız. Decklerinizin ilk günkü gibi yeniden parlamasını sağlamak için buradayız.

Deck bakımı-DECK CİLASI konusunda  deneyimimizle İstanbul ‘un tüm  bölgesinde hizmet vermekteyiz.

DECK BAKIMI – DECK CİLASI NASIL YAPILIR

DECK PARKELERİNİZİN ZIMPARA işlemine başlamadan önce dadilat gerektiren deck lerin degişimi yapılmalıdır , ondansonra deck parkelerinizin klips leri kontrol edilmeli klıps eksigi varsa tamamlanmalı ondan sonra zımpara işlemine geçilmelidir.

Zımpara kalınlıgı zımparalamada çok önemlidir.DECK lerde kalın kum zımpara kullanıl ‘mamalıdır ,bunun sebebi tropikak ahşaplar yaglı   ahşap oldugunda dokusu daha yumuşak oldugundan ,kalın zımpara deck inizin kalınlıgını 5mm alarak kalınlıgının azalmasına yol açar.deck zımparalama 60 kum kalınlıgında zımparayla başlanılmalıdır ,ondan sonra 80 kum zımparay ‘la sonkat zımpara yapılıp cilaya geçilmelidir.kaliteli bir yag ile 3 kat yag uygulaması yapılıp kurumaya bırakılmalıdır.deck lerimizi haftada 1 sefer tatlı su ile güzelce yıkanmalıdır, bunun sebebi üzerinde havayla yagmurla taşınan kimyasallardan   arındırılmalıdır.BU işlemler deck imizin daha uzun ömürlü olmasını saglayacaktır ve cilası ilk gün ki gibi canlı  kalmasına yardımcı olacaktır.UZAY AHŞAP:DECK BAKIMI-DECK CİLASI profosyenel makinalarla deck bakımı -deckcilası  bütün illerde hizmet vermekteyiz ,referans larımız sayfasından teslim ettigimiz projelere ulaşabilirsiniz.

“Ahşap Aşktır” sloganıyla, sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazırız. Siz neredeyseniz, deck bakımı ihtiyaçlarınız için biz buradayız.

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar yapılır.

Whatsapp Icon Whatsapp Phone Icon İletişime Geç