Lamine Parke Cilası

Lamine Parke Cilası

Uzay Ahşap: Lamine Parke Cilasında Uzmanız

Uzay Ahşap olarak, lamine parke cilalama konusundaki uzmanlığımızla hizmetinizdeyiz.

Lamine parke, modern yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır, rahat ve şık olması nedeniyle tercih edilmektedir. Lamine parkelerin uzun ömürlü ve estetik bir şekilde korunması için cilalama işlemi gereklidir.

Her cilalama işlemi öncesinde, zeminin durumu incelenir ve kullanılan ağacın cinsi göz önüne alınır. Bu sayede, en uygun zımparalama ve cilalama işlemi belirlenir.

Uzay Ahşap olarak, yılların tecrübesiyle lamine parkelerinizin cilasını yaparken Alman malı Hummel ve Lögler marka makineler kullanıyoruz. Bu sayede kaliteli ve dayanıklı sonuçlar elde ediyoruz.

“Ahşap Aşktır” sloganıyla, sizlere en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırız. Siz neredeyseniz, lamine parke cilası ihtiyaçlarınız için biz buradayız.

(Hizmet Verdiğimiz Bölgeler: Kadıköy, Kozyatağı, Bostancı, Üsküdar, Ümraniye, Samandra, Sancaktepe, Taşdelen, Çekmeköy, Kavacık, Beykoz, Ağva, Şile, Alemdağ, Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Etiler, Kurtköy, Beyoğlu, Taksim, Arnavutköy, Sarıyer, Beşiktaş, Ortaköy, Karaköy, Eyüp, Nişantaşı, Kandilli, Çengelköy, Bebek, İstinye, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Çavuşbaşı, Acarkent, Beylerbeyi, Riva, Anadolu Kavağı, Küçüksu, Rasathane, Ataşehir, İçerenköy, Kayışdağı, Şişli, Mecidiye Köy, Levent, Çatalca ve Türkiye’nin her yeri)

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar yapılır.

Whatsapp Icon Whatsapp Phone Icon İletişime Geç